Wspieramy naszych pacjentów nie tylko w spowolnieniu procesu
starzenia, ale nade wszystko podkreślamy ich naturalne piękno.

Wyselekcjonowaliśmy i proponujemy tylko sprawdzone i skuteczne zabiegi.

W Fizjo Park łączymy pasję i profesjonalizm.
Dlatego opiekę nad naszymi pacjentami objął lekarz pasjonata, Grzegorz Markiewicz.

Jest wyznawcą zasad holistycznej opieki, doradza pacjentom nie tylko w zakresie wyboru odpowiedniego zabiegu, ale i jak zadbać, by jego efekty działały jak najdłużej.

Grzegorz Markiewicz

Grzegorz Markiewicz jest absolwentem wydziału lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończył studia podyplomowe w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej, posiada dyplom w zakresie usług medycyny estetycznej i kosmetologii lekarskiej.
W gabinecie przeprowadza zabiegi mezoterapii iniekcyjnej, lipolizy iniekcyjnej, a także zabiegi z użyciem toksyny botulinowej oraz wypełniaczy z kwasu hialuronowego. Stale podnosi swoje kwalifikacje podczas licznych szkoleń i kursów.

Mezoterapia to zabieg, który ma na celu regenerację, odżywienie, nawilżenie, ujędrnienie i wygładzenie skóry.
Polega on na podawaniu preparatu bezpośrednio do skóry, i zarówno sposób podania jak i jakość zastosowanego przez nas preparatu, zapewniają widoczny efekt.

 

Preparaty: Stylage Hydro, Stylage HydroMax
Zabiegi wykonuje się w seriach ok 3 zabiegów co 3-4 tygodnie.

Zabieg ma na celu pobudzenie krążenia skóry głowy oraz rewitalizację mieszków włosowych.
Po zastosowaniu, w efekcie obserwuje się u pacjentów zatrzymanie utraty włosów oraz przyspieszenie ich odrostu. Zabieg polecany jest również pacjentom po przeszczepie włosów.

 

Preparat: Dr Cyj Hair Filler
Kuracja polega na wykonaniu serii 4 zabiegów co 2 tygodnie.

Innowacyjny, działający wielopłaszczyznowo zabieg: wygładza zmarszczki, nawilża skórę, poprawia jej napięcie oraz modeluje owal twarzy. Stosowany w obszarze twarzy i szyi.
Zabieg polega na wykonaniu pojedynczych depozytów preparatu w ściśle określonych miejscach. Preparat działa na skórę wielopłaszczyznowo modelując owal twarzy, wygładzając zmarszczki i bruzdy oraz przywracając skórze prawidłowe napięcie.

 

Kuracja polega na wykonaniu serii 4 zabiegów co 2 tygodnie.

Zabieg pomaga w pozbycie się depozytów tłuszczu, również z miejsc, do których redukcji nie dochodzi pomimo utraty masy ciała. Umożliwia modelowanie kształtu twarzy poprzez rozpuszczanie tłuszczu z drugiego podbródka czy opadających polików („chomików”).
Zabieg polega na wykonaniu pojedynczych depozytów preparatu w ściśle określonych miejscach. Preparat działa na skórę wielopłaszczyznowo modelując owal twarzy, wygładzając zmarszczki i bruzdy oraz przywracając skórze prawidłowe napięcie.

 

Preparat: Aqualyx
Kuracja: w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta, co ok 4 tygodnie.

W medycynie estetycznej botoks (toksyna botulinowa), stosowany jest głównie do wygładzania zmarszczek. Poza efektem estetycznym, botoks stosuje się w przypadkach nadmiernej potliwości oraz jako jeden z elementów przeciwdziałania bruksizmowi.
Zabiegi stosuje się w obrębie twarzy, niwelując zmarszczki poprzeczne czoła, lwią zmarszczkę, królicze zmarszczki, kurze łapki, zmarszczki palacza, bródkę marmurkową, uśmiech dziąsłowy.

 

Preparaty: Azzalure, Bocouture
Efekty zabiegu pojawiają się stopniowo, przez pierwsze 10-14 dni, a utrzymują się przez 3-6 miesięcy.

Wypełniacze stosowane są do wypełnienia zmarszczek, korygowania niedoskonałości, uzupełniania zmian zanikowych, powstających w postępującym procesie starzenia.
Występują w szerokiej gamie gęstości, której dobór zależy od okolicy stosowania ich.

 

Preparaty: Stylage S, Stylage M, Stylage L
Trwałość efektu zależy od gęstości stosowanego preparatu.

nasza misja

Dzięki opiece merytorycznej dr Małgorzaty Kawy, nasi pacjenci mają pewność, że zobowiązani jesteśmy do wysokich standardów, do ciągłego podnoszenia jakości swoich usług oraz kwalifikacji.

Tak. Jesteśmy skoncentrowani na wynikach, na satysfakcji i poprawie zdrowia naszych pacjentów.

Zapisz się na newsletter Fizjo-Park i bądź na bieżąco

jesteśmy

otwarci

poniedziałek – piątek:

8.00 – 20.00


sobota:

9.00 – 15.00

zapraszamy

do kontaktu


adres email:

recepcja@fizjo-park.pl