Koordynator Fizjo Park

Doktor Małgorzata Kawa w oparciu o swoje doświadczenie kliniczne oraz akademickie nie tylko dba o to, aby w naszym centrum zabiegi wykonywali najlepsi fachowcy, ale także dokonuje precyzyjnej kwalifikacji Pacjentów.

Bezpłatna konsultacja

Zadzwoń teraz

+48 600 069 830

Fizjo Park - Centrum Aktywnej Fizjoterapii
Nasze centrum fizjoterapii oferuje szeroki zakres usług rehabilitacyjnych, które są skutecznie stosowane przez naszych wykwalifikowanych specjalistów. Nasz zespół składa się z fizjoterapeutów, masażystów i specjalistów od rehabilitacji ruchowej, którzy posiadają bogate doświadczenie w leczeniu różnych schorzeń i dolegliwości.
Nasze podejście do fizjoterapii jest indywidualne i opiera się na dokładnym badaniu i diagnozie pacjenta. Dzięki temu jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie metody i techniki terapeutyczne, które pozwolą na skuteczne leczenie i przyspieszenie procesu rehabilitacji.
W naszym centrum korzystamy z nowoczesnego sprzętu i urządzeń, takich jak specjalistyczne aparaty do masażu, elektrostymulacji czy laseroterapii. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym pacjentom jak najlepszą jakość usług i jak najszybszy powrót do zdrowia.
Ponadto, dbamy o przyjazną i komfortową atmosferę w naszym gabinecie, co pozwala na relaks i odprężenie podczas terapii.
Oferujemy kompleksowe i skuteczne leczenie, wykorzystując nowoczesne metody i sprzęt oraz posiadamy zespół doświadczonych specjalistów. Dbając o indywidualne potrzeby pacjenta i komfort podczas terapii.

Nie masz pewności co Ci dolega?.

Umów się na bezpłatną konsultację telefoniczną z dr Małgorzatą Kawą.

Bezpłatna konsultacja

Zadzwoń teraz

+48 600 069 830

nasi pacjenci mówią

o nas

Zapisz się na newsletter Fizjo-Park i bądź na bieżąco

jesteśmy

otwarci

poniedziałek – piątek:

8.00 – 20.00


sobota:

9.00 – 15.00

zapraszamy

do kontaktu


adres email:

recepcja@fizjo-park.pl