Nasz zespół to specjaliści pasjonaci, dla których zdrowie jest zawsze najważniejsze

dr Małgorzata Kawa

Doktor nauk kultury fizycznej, mgr fizjoterapii, specjalista odnowy biologicznej. Wieloletni Kierownik Zakładu Terapii Manualnej Fizykoterapii i Odnowy Biologicznej w Katedrze Zdrowia i Nauk Przyrodniczych Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Wykładowca w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku. By poszerzyć swoją wiedzę, odbyła staże zagraniczne, min. W Grecji i Chinach. Ukończyła wiele kursów specjalistycznych. Jest wykładowcą, ale również prowadzi własne, różnorodne projekty badawcze. Wszystko po to, by holistycznie podejść do pacjenta niezależnie od wieku i jak najlepiej służyć mu pomocą i swoim doświadczeniem.

Anna Korneluk

Magister fizjoterapii. Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Jej głównym obszarem zainteresowania jest terapia kobieca, czyli m.in. szeroko pojęta terapia zaburzeń dna miednicy czy stymulowanie szybkiego powrotu do formy w okresie połogu. Lubi również pracować z pacjentami bólowymi i pourazowymi, szczególnie ze schorzeniami kręgosłupa, barku i kolana. Wierzy, że nasze ciało tworzy jedną całość a każde jest inne, dlatego do pacjentów podchodzi indywidualnie i holistycznie, tak może rzetelnie odnaleźć źródło dolegliwości i skutecznie pomóc powrócić do sprawności. Miłośniczka gór i tańca.

Natalia Frol

Magister Fizjoterapii z Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, to ekspertka w diagnostyce i leczeniu dolegliwości bólowych. Specjalizuje się w pracy z pacjentami onkologicznymi po zabiegach chirurgicznych, stosując nowoczesne metody, takie jak rozluźnienie mięśniowo-powięziowe, terapia tkanek głębokich, mobilizacje stawowe, bandażowanie, drenaż limfatyczny i terapia blizn.
Dzięki pasji do sportu od dzieciństwa, Natalia doskonale radzi sobie także z urazami sportowymi. Jej podejście opiera się nie tylko na profesjonalizmie, ale również na edukacji pacjentów w zakresie samego ruchu, tak aby był on funkcjonalny, co nie tylko zlikwiduje ból, lecz będzie fundamentem zdrowia w sporcie, jak i w życiu codziennym.

Patryk Krzyżanowski

Magister Fizjoterapii. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Zajmuje się głównie pacjentami neurologicznymi i ortopedycznymi. Specjalista masażu liftingującego twarzy - Kobido Up.
W swojej pracy kładzie szczególny nacisk na kontakt z pacjentem w celu zdiagnozowania przyczyny dolegliwości.
Do usunięcia problemu wykorzystuje m.in terapie tkanek miękkich, elementy terapii manualnych, mobilizację, rozluźnienie mięśniowo-powięziowe, masaż.
Ostatnio zdobywa wiedzę w temacie terapii problemów w obszarze czaszkowo-żuchwowym i czaszkowo-twarzowym, której dopełnieniem jest uczestnictwo w kursie CRAFTA (Cranial Facial Therapy Academy – Akademia terapii czaszkowo-twarzowej).
Terapia ta obejmuję problemy m.in szczękościsku, bruksizmu, bólu głowy, dolegliwości kręgosłupa szyjnego, bólu w stawie skroniowo-żuchwowym oraz takie schorzenia jak migreny, zawroty głowy, pisk w uszach.

Adrian Sieciński

Magister Fizjoterapii, absolwent Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku, specjalizuje się w rehabilitacji ortopedycznej pacjentów pooperacyjnych i pourazowych. Jego praca opiera się na precyzyjnej analizie funkcjonalnej ciała, ze szczególnym uwzględnieniem mięśniowo-powięziowej dynamiki.
W codziennej praktyce wykorzystuje zróżnicowane metody, takie jak masaż tkanek głębokich, rozluźnianie mięśniowo-powięziowe, terapia manualna, kinezjotaping oraz terapia INDIBA. Nieustannie rozwija swoje umiejętności poprzez aktywne uczestnictwo w kursach i szkoleniach.
Jego podejście do pacjenta obejmuje nie tylko techniki manualne, ale również skupia się na prawidłowym wykonywaniu ćwiczeń dostosowanych do indywidualnych potrzeb i preferencji pacjenta. Dąży do kompleksowej opieki, uwzględniając aspekty zdrowotne oraz preferowaną aktywność, aby zapewnić skuteczną rehabilitację.

Daria Hildebrandt

Magister Fizjoterapii. Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku. Aktualnie kształci się na Kursie Nauczycielskim Jogi Integralnej - certyfikowanym przez International Integral Yoga Institute (IIYI). Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i uważa, że kluczowym jest ustalenie celu terapii. W swojej pracy w gabinecie najbardziej ceni sobie rozmowę z pacjentem i zebranie specjalistycznego wywiadu, który umożliwi skuteczne rozpoznanie przyczyny dolegliwości i tym samym wpływa na pozytywny efekt terapii. U swoich pacjentów stosuje m.in. metodę Anatomy Trains, techniki rozluźniania mięściowo - powięziowego, masaż tkanek głębokich oraz terapię blizn. Specjalista masażu liftingującego twarzy - Kobido Up. Miłośniczka jogi, zdrowego stylu życia i naturalnych metod pracy z ciałem.

nasza misja

Zapewniamy pacjentom skuteczną i kompleksową opiekę rehabilitacyjną poprzez stosowanie nowoczesnych metod i technologii oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta. Chcemy pomóc pacjentom odzyskać zdrowie i sprawność, poprawić jakość ich życia oraz zwiększyć ich samodzielność w codziennych czynnościach. Naszym celem jest również ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszych fizjoterapeutów, aby zapewnić pacjentom jak najlepszej jakości usługi.

Bezpłatna konsultacja

Zadzwoń teraz

+48 600 069 830

Zapisz się na newsletter Fizjo-Park i bądź na bieżąco

jesteśmy

otwarci

poniedziałek – piątek:

8.00 – 20.00


sobota:

9.00 – 15.00

zapraszamy

do kontaktu


adres email:

recepcja@fizjo-park.pl