Masaż Kobido

Japońska technika masażu twarzy i karku. Bezinwazyjny lifting, dzięki pobudzonej produkcji kolagenu i elastyny.

Bezpłatna konsultacja!

Zadzwoń teraz

+48 600 069 830

Fizjo Park - Centrum Aktywnej Fizjoterapii

Czym jest masaż Kobido?

Masaż Kobido to japoński masaż twarzy uznawany za alternatywę dla wielu zabiegów medycyny estetycznej, okrzyknięty niechirurgicznym liftingiem twarzy. Koncentruje się na likwidowaniu napięć i przywracaniu funkcji mięśniom. Różnorodność technik jak i ich intensywności oddziałuje na głębszych warstwach skóry i mięśni uaktywniający nerwy, a tym samym zwiększa przepływ energii, która to według filozofii Kobido odpowiada za efekt naturalnego liftingu. Oprócz niesamowitych właściwości masaż ten jest niezwykle relaksujący i odprężający. Osoba wykonująca zabieg skupia się również na mięśniach ramion, dekoltu, szyi i głowy.
Teresa KokoszkaTeresa Kokoszka
17:03 18 Jan 22
Fizjoterapia na wysokim poziomie. Mega zgrany zespół świetnych fachowców. Dzięki nim można stanąć szybciej na nogi niż nam się wydaje. Pani Małgosia, Ania i Natalia dają z siebie wszystko. Pan Jakub również.
Klaudia FraczekKlaudia Fraczek
00:01 28 Nov 21
Z całego serca polecam! Moim zdaniem nie mają sobie równych, a fizjoterapeuci to specjaliści w swoim fachu. Jestem zachwycona. Bardzo mi pomogli.
Marcin99Marcin99
20:00 24 Nov 21
Gorąco polecam to miejsce 🙂 Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Pani Ania jest pełna cierpliwości, spokoju, zaangażowania oraz ogromnej wiedzy. Jeśli ktoś szuka dobrego fizjoterapeuty, to nie widzę innego kierunku niż Fizjo Park 🙂
Paweł DąbrowskiPaweł Dąbrowski
10:01 18 Nov 21
Trafiłem do nich z trzema wysuniętymi dyskami, polecam serdecznie, moment postawili mnie na nogi, obsługa mega profesjonalna, Pani Ania podchodzi do tematu z wielkim profesjonalizmem i nie tylko pomaga ale wszystko cierpliwie tłumaczy. Cieszę się że oddałem się w jej ręce 🙂
Wiktoria WiteckaWiktoria Witecka
10:31 25 Aug 21
Bardzo polecam! Zmagam się z częstym bólem pleców spowodowanym siedzącą pracą. Po wizycie u Pana Jakuba i terapii manualnej ból znacznie ustąpił. Dodatkowo Pan Jakub zaproponował mi zestaw ćwiczeń, które mogę samodzielnie wykonywać w domu w celu wzmocnienia mięśni pleców - od momentu, gdy zaczęłam je regularnie wykonywać, ból przychodzi znacznie rzadziej i nie jest tak intensywny, jak kiedyś.Wizyta w FizjoParku to czysta przyjemność - profesjonalne podejście do pacjenta oraz bardzo miła atmosfera. Na pewno odwiedzę to miejsce ponownie 🙂
js_loader

Bezpłatna konsultacja!

Zadzwoń teraz

+48 600 069 830

Jak wygląda zabieg?

Masaż Kobido składa się z kilku etapów, których kolejność jest niezwykle istotna i niezmienna. Pierwszy etap to ruchy szybkie i intensywne, które mogą powodować odczucie dyskomfortu u osoby masowanej. Ma on na celu zniwelowanie napięć mięśniowych, co prowadzi do wygładzenia zmarszczek mimicznych. Kolejny etap to rozluźnienie mięśni, które napięte zostały przez nagromadzenie emocji w ciele. Trzeci etap to drenaż limfatyczny mający za zadanie zmniejszyć opuchliznę. Główną część masażu stanowi liftingowanie i modelowanie, które ma na celu poprawić owal twarzy i napięcie skóry.

Porządane efekty masażu Kobido

- poprawy konturu twarzy
- podniesienia policzków
- zniwelowania opadających policzków
- spłycenia zmarszczek oraz bruzd nosowo-wargowych
- zmniejszenia opuchlizny
- zniwelowania worków pod oczami
- podniesienia opadających powiek
- eliminacji stresu
- zrelaksowania i odprężenia
- złagodzenia bóli głowy
- zlikwidowania sztywności twarzy
- ujędrnienia i zdrowszego wyglądu skóry

Przeciwskazania do masażu Kobido

- stany zapalane skóry oraz organizmu – gorączka
- przerwana ciągłość naskórka
- wcześniejsza ekstrakcja zęba
- cera naczyniowa
- trądzik w ostrej fazie

Bezpłatna konsultacja!

Zadzwoń teraz

+48 600 069 830

Kto wykonuje masaż Kobido

Daria Hildebrandt

Magister Fizjoterapii. Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku. Aktualnie kształci się na Kursie Nauczycielskim Jogi Integralnej - certyfikowanym przez International Integral Yoga Institute (IIYI). Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i uważa, że kluczowym jest ustalenie celu terapii. W swojej pracy w gabinecie najbardziej ceni sobie rozmowę z pacjentem i zebranie specjalistycznego wywiadu, który umożliwi skuteczne rozpoznanie przyczyny dolegliwości i tym samym wpływa na pozytywny efekt terapii. U swoich pacjentów stosuje m.in. metodę Anatomy Trains, techniki rozluźniania mięściowo - powięziowego, masaż tkanek głębokich oraz terapię blizn. Specjalista masażu liftingującego twarzy - Kobido Up. Miłośniczka jogi, zdrowego stylu życia i naturalnych metod pracy z ciałem.

Patryk Krzyżanowski

Magister Fizjoterapii. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Zajmuje się głównie pacjentami neurologicznymi i ortopedycznymi. Specjalista masażu liftingującego twarzy - Kobido Up.
W swojej pracy kładzie szczególny nacisk na kontakt z pacjentem w celu zdiagnozowania przyczyny dolegliwości.
Do usunięcia problemu wykorzystuje m.in terapie tkanek miękkich, elementy terapii manualnych, mobilizację, rozluźnienie mięśniowo-powięziowe, masaż.
Ostatnio zdobywa wiedzę w temacie terapii problemów w obszarze czaszkowo-żuchwowym i czaszkowo-twarzowym, której dopełnieniem jest uczestnictwo w kursie CRAFTA (Cranial Facial Therapy Academy – Akademia terapii czaszkowo-twarzowej).
Terapia ta obejmuję problemy m.in szczękościsku, bruksizmu, bólu głowy, dolegliwości kręgosłupa szyjnego, bólu w stawie skroniowo-żuchwowym oraz takie schorzenia jak migreny, zawroty głowy, pisk w uszach.

Nie masz pewności, którą konsultację wybrać?

Umów się na bezpłatną konsultację telefoniczną z Doktor Małgorzatą Kawą.

Bezpłatna konsultacja!

Zadzwoń teraz

+48 600 069 830

Zapisz się na newsletter Fizjo-Park i bądź na bieżąco

jesteśmy

otwarci

poniedziałek – piątek:

8.00 – 20.00


sobota:

9.00 – 15.00

zapraszamy

do kontaktu


adres email:

recepcja@fizjo-park.pl